Zespół Leczenia w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Bochni

Szanowni Państwo,

Z uwagi na zwiększone zapotrzebowanie na wsparcie psychologiczno-psychiatryczne dzieci i młodzieży w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Bochni od początku maja zacznie działać Zespół Lecznictwa Środowiskowego. Zespół zapewni opiekę psychiatryczną, psychologiczną oraz psychoterapeutyczną dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia.

Utworzenie tego punktu jest możliwe dzięki współpracy z Wojewódzkim Szpitalem Dziecięcym im. Św. Ludwika w Krakowie. Specjaliści szpitala czyli lekarze psychiatrzy, psycholodzy i psychoterapeuci będą przyjmować bezpłatnie dzieci i młodzież w siedzibie poradni przy ul. Gen. J.H. Dąbrowskiego 1 w Bochni od poniedziałku do piątku.
Rejestracja pod w godzinach od 09.00 do 16.00 pod numerem telefonu 691 494 436, 14 612 36 91.

Zobacz plakat