Witamy na naszej stronie.

Strona ta została stworzona, aby zaprezentować naszą szkołę. Wszystkich odwiedzających zapraszamy do działów tematycznych. Opisujemy wydarzenia i imprezy odbywające się na terenie naszej szkoły, prezentujemy zwycięzców i laureatów konkursów.
Mamy nadzieję, że dzięki naszej stronie zarówno rodzice, jak i nasi uczniowie będą mogli bardziej zaangażować się w życie placówki.

Dzisiaj na tablicy

Informator: Jak wspierać uczniów w samodzielnym uczeniu się w klasach I - III?

Informator: Jak wspierać uczniów w samodzielnym uczeniu się w klasach IV - VIII?

Szanowni Rodzice!

Informujemy, że trwa rekrutacja dzieci do klasy I spoza obwodu szkoły. Wniosek należy złożyć w sekretariacie szkoły do 22 marca 2024 r. do godz. 15.00. Wniosek można pobrać w sekretariacie lub ze strony szkoły w zakładce rekrutacja.

Lista kandytatów spoza obwodu przyjętych do klasy I na rok szkolny 2024/2025.

Standardy Ochrony Małoletnich w Publicznej Szkole Podstawowej
im. Świętej Jadwigi Królowej w Rzezawie

OGŁOSZENIE

Osiągnięcia Publicznej Szkoły Podstawowej im. Świętej Jadwigi Królowej w Rzezawie w roku szkolnym 2022/2023.

Szanowni Państwo

w związku z zaleceniami Urzędu Gminy poniżej znajdują się materiały informacyjne: dwie plansze, ulotka dla pacjenta oraz wykaz punktów dystrybucji preparatów jodowych na terenie wsi i gminy Rzezawa. Prosimy o zapoznanie się z ich treścią.
Przez dzieci przekazane będą w szkole papierowe deklaracje. Wypełnione deklaracje (niezależnie od wyrażenia lub braku zgody) należy przez dziecko lub osobiście zwrócić do szkoły do dnia 27.10. 2022r. do godziny 12.00. Na podstawie deklaracji urząd wystąpi o zabezpieczenie odpowiedniej ilości preparatów jodowych, których dystrybucją zgodnie z przepisami będą się zajmować punkty dystrybucji.

Barbara Korol-Adamczyk

Broszura informacyjna 1