Nowa forma pomocy psychologicznej na terenie województwa małopolskiego

Krakowskie Stowarzyszenie Terapeutów Uzależnień uruchamia w ramach projektu "Dobra wieź - na teraz i po epidemii" realizowanego przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego Punkt Konsultacyjny dla rodziców i dzieci w wieku 10-18 lat. Punkt skierowany jest do rodziców, których dzieci sięgają po alkohol, narkotyki, dopalacze oraz intensywnie korzystają z nowoczesnych technologii (internet/komputer/gry/tablet/komunikatory) oraz do dzieci, które przejawiają w/w zachowania.

Konsultacje (w ilości 1-12) prowadzi certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień kształcący się w psychoterapii dzieci i młodzieży. W związku z aktualną sytuacją epidemiczną konsultacje odbywają się w formule zdalnej (telefonicznie albo przez skypa). Gdy sytuacja związana z epidemią ulegnie poprawie, możliwe będą spotkania w formie bezpośredniego kontakt.
Punkt czynny:
• poniedziałki w godz. 16.00 –20.00
• lub środy w godz. 16.00 –20.00

Czas działania:
• 10.03.2021 – 07.06.2021
• Rejestracja od poniedziałku do piątku 8:00–15:30 telefoniczna (796 101 616) lub mailowa (punkt@kstu.pl).

Zobacz ulotkę....